Myślątka na łąkach (2)

Łąka druga:

 

Rolę ojca kształtuje matka (ojciec sam się nie wykreuje, choćby nawet chciał i wiedział, o co w tej roli chodzi). Jeśli mąż nie jest dla żony chłopem, to nie stanie się ojcem dla swoich dzieci.

 

 

 

 

14 odpowiedzi na “Myślątka na łąkach (2)”

 1. Dlaczego nie powiedziałeś mi tego 20 lat temu…? Teraz to sama wiem , tylko ,że to jakby trochę too late….A zresztą , i tak udawać bym nie mogła….

  1. 20 lat temu sam tego nie wiedziałem; pierwszy raz tę myśl zacząłem formułować, pisząc notatkę – drugą łąkę, a więc na początku roku; no może miesiąc wcześniej – a więc dokładnie rok temu.

   1. Powiem Ci Lechu ,że w teorii jesteśmy naprawdę świetni…Szkopuł w tym ,że ani inni ani my specjalnie i do końca tej wiedzy nie przekuwamy na praktykę…;-) I nie czepiaj sieę…powiedziałam – nie do końca…Idę spać , dobranoc…

 2. po raz kolejny oszukanie w statystyce nastąpiło, trzeba coś w końcu z tym zrobić i zglosić to tam, gdzie z takimi osobami robią porządek!

  1. No widzisz, jak blog jest wartościowy, to ludzie sobie go kopiują (tym razem to nie ja). Ale z drugiej strony, jak na osobę, która jeszcze nigdy się tu nie wpisała, Twój, jak by nie było niemerytoryczny, wpis musi budzić zdziwienie.

   1. niech onet się zastanowi nad jego słusznością i merytorycznością, nie mam nic do dodanie więcej!

    1. Rozumiem, że jesteś kolejnym żołnierzem specjalnie wysłanym na wojnę, tylko nie bardzo rozumiem jaki ma być cel tej wojny? Jeszcze raz tłumaczę, jak małemu dziecku – onet prowadzi swoje statystyki, a countomat swoje. Rzeczywiście wiarygodne są statystyki onetu (bo są prowadzone bezpośrednio na serwerach onetu) i te nie odnotowały owych 2000 wejść; tych wejść nie odnotował również MiniStat; pojawiły się jedynie na countomacie. Wyraźnie countomat zaczął odrabiać zaległości, bo jeśli porównasz to, co pokazuje countomat, z tym, co onet, to zobaczysz, że countomat zgubił ponad 5000 wejść. Tak więc moje statystyki nie są zawyżone, lecz zaniżone. Nie rozumiem jednak dla Ciebie te statystyki są tak ważne. Twoje wpisy merytorycznie nie odbiegają od wpisów w rodzaju „fajny blogasek – zajrzyj na mój”; wydawało mi się, ze jesteś autorką poważnego bloga, osobą już dorosłą, lub prawie dorosłą i że po Tobie można się spodziewać, że jak się u kogoś wpisujesz, to będziesz się wypowiadać na temat tego, co przeczytałaś.

  2. Odpowiedziałem Ci na gorąco po powrocie z działki a tuż przed wyjściem na rekolekcje – teraz się przyjrzałem i widzę, że to tylko jakieś dziwne rzeczy w countomacie – przecież MiniStat tego nie odnotował; mało – porównałem to, o ile wzrósł licznik na onecie – onet też tego nie odnotował. Widać countomat próbuje odrobić zaległości – porównaj, co pokazuje countomat, a co onet (countomata miałem od samego początku blogu).

 3. zmienilam adres bloga wymagala tego pewna sytuacja nowy jest scisle tajny:P:P

Możliwość komentowania została wyłączona.