17 odpowiedzi na “Myślątka na łąkach (19)”

 1. sry że nie na temat ale nie wiesz może gdzie się schowała Inside? masz może do niej maila?

  1. No właśnie bardzo mnie to martwi, że się nie pojawia; mam wrażenie, że czasami przychodzi, ale bardzo rzadko i nigdy się nie wpisuje.

 2. Nie wiem jak Ty, ale ja wiele rzeczy w życiu nie pojmuję, nie rozumiem… Są sprawy i zdarzenia, których ludzki rozum nie ogarnie, choć wszystko wydaje się takie proste… Pozdrawiam Cię Leszku serdecznie! :-)))

  1. Tak właśnie jest. I najwspanialsze są te chwile, w których Duch Święty wszystko nam rozjaśnia!

   1. Tak. Najwspanialsze są takie chwile… Ale często ludzie nie zawdzięczają tego Duchowi Świętemu. My, jako ludzie myślimy o sobie, że jesteśmy bardzo mądrzy, bo potrafimy zrozumieć coś, czego ktos inny pojąć nie może. A rozumując tak, stajemy się zarozumiali, pyszni i dumni… Dobrej nocy Leszku, a po niej miłego i pięknego dnia. :-)))

 3. Niezmierzone są wyroki Boskie, nieznane ludzkie przeznaczenie, a trudno jest poruszać się po omacku po drodze wiodącej do Ojca. Wiele nie pojmujemy i nie rozumiemy, ale to żadna nowina, nawet pasterze mieli te same problemy, bo jak mówią słowa kolędy śpiewali oni; ….”bo my nic nie pojmujemy, ledwie od strachu żyjemy ….”

  1. Ale jak to miło, jak coś, czego pojąć nie możemy, nagle staje się dziecinnie proste!

 4. Witaj Leszku:) Duch Święty sprawia , że jesteśmy albo zaślepieni albo rozsądnie i jasno myślimy. Dlatego warto żyć wg praw Boga aby to zaślepienie nie zakryło naszego szczęścia. P.S.Oczywiście, z tym 8 marca też się z Tobą zgadzam ale przynajmniej w tym dniu żadna komercja nie zastawia się… ŚWIĘTYM … z miłym pozdrowieniem:)

  1. Oczywiście masz rację – przynajmniej 8 marca nie podpina się pod jakiegokolwiek świętego i to jest miłe.

 5. A ja jestem bardziej pracowita niż Ty bo już zamieściłam kilka nowych postów – Żartuję. Oczywiście, że czasami coś zamuli nas umysł i rzeczy dziecinnie proste wydają się czarną magią. Mam tu na myśli te codzienne sprawy, a cóż dopiero tajemnice Boże. pozdrawiam

  1. Gdybym nie miał takiej kopalni własnych myśli sprzed roku, to ze mną byłoby jeszcze gorzej.

 6. bo czasem właśnie chyba o to chodzi, żeby nie każdy mógł pewne rzeczy zrozumieć 🙂 PS. Musiałam zmienić adres bloga, a w zasadzie musiałam opuścić starą stronę. Teraz można mnie znaleźć na //kokieteria.blog.onet.pl/ Mam nadzieję, że tam też bedziesz chętnie zaglądał, mimo wszystko

  1. Jasne, że będę zaglądał – już przestawiłem sobie RSS-a na nowy adres.

   1. Dziękuję 🙂 mogę mieć tylko nadzieję, że nie będzie ten nowy blog gorszy od starego 😉

Możliwość komentowania została wyłączona.