Wianki

U mnie koło domu lato nadeszło bardzo kolorowo:

  

  

  

  

Życzę Wam, by Wasze wakacje były równie kolorowe i równie wystrzałowe!

 

Jak by ktoś chciał zobaczyć więcej zdjęć z tegorocznych wianków to zapraszam.

 

 

 

 

 

32 odpowiedzi na “Wianki”

  1. No już może nie rozsadzaj siebie – jeszcze tu na ziemi jesteś nam wszystkim potrzebna.

  1. Masz rację – bardzo mnie drażniła ta latarnia, ale była w takim miejscu, że nie tak łatwo było ją ominąć. Aż w końcu przyzwyczaiłem się do tego, że jest i nawet nie zauważyłem, że wybrałem takie zdjęcie.

 1. Ja nie na temat:) super zdjęcia w albumach:)To się nazywa profesjonalizm..)pozdrawiam

  1. Ależ jestem amatorem – jedynie otarłem się o profesjonalistów (np. przez kilka lat pracowałem w jednym pokoju z późniejszym prezesem, a obecnie v-ce prezesem ZPAF-u – Związku Polskich Artystów Fotografików Andrzejem Zygmuntowiczem).

   1. No tak wiem , wiem,że amatorem:) – ale zdjęcia są naprawdę świetne!zapraszam na mojego bloga:www.w-poszukiwaniu-zycia.blog.onet.plpozdrawiam!

 2. fotki bardzo ładne… oj tak sprzydadzą się wakacje pełne odpoczynku:) nabrania pozytywnej energii i radości… radości mimo smutku.. mam nadzieje, że rekolekcje mi pomogą…:))) Pozdrawiam.

  1. Życzę Ci, by te wakacje, w tym nade wszystko rekolekcje, wzmocniły Ciebie na całe życie! Masz rację – jest to Tobie potrzebne i wierzę, że to się spełni.

 3. zdjęcia świetne!!!! ja w końcu nie dotarłam na miejsce, ale też nieźle przywitałam lato ;)))) pozdrawiam

  1. Przyznam, że kiedyś lubiłem wianki – teraz chyba nieszczególnie. No ale Ania zamówiła u mnie taką wyprawę (bo pamiętała ubiegłoroczną), więc nie miałem wyboru – chciałem, by czuła się szczęśliwa.

 4. Ja równiez Leszku życze CI wspaniałych wakacji, abyś odpoczął, nabrał dużo siły i odnalezł odp na nurtujące Cię pytania. Pozdrawiam

  1. Właśnie przez tydzień będę na działce, gdzie jak zwykle będę występował w roli pracownika budowlanego. A po tygodniu znowu do pracy.

  1. Dla mnie ten widok już do końca życia pozostanie znany tylko z telewizji.

  1. Tak jak napisałem przed chwilą moje wakacje będą przebiegały pod hasłem prac budowlanych – na ten tydzień nade wszystko będę pracował jako glazurnik.

   1. Przepraszam, że wcinam się w rozmowę, ale Leszku powinieneś odpocząć. Każdy potrzebuje oddechu od codziennych spraw i pracy fizycznej. Mam nadzieję, że po tygodniowej pracy na działce, zrobisz sobie tydzień słodkiego lenistwa ;)))

    1. Po tygodniowej pracy na działce będę miał trzy tygodnie intensywnego szkolenia nowych pracowników – studia, studiami, ale programowania można się nauczyć tylko w życiu. Potem znowu prace budowlane – żona codziennie wybucha, że nie ma gdzie mieszkać (może lepiej by było, gdyby pomagała, ale rok temu zapowiedziała, że już ręki nie przyłoży i nie przykłada). Ale nie przejmuj się – dam radę (żal mi tylko wypraw rowerowych – kiedyś je robiliśmy i było bardzo fajnie – po puszczy jeździ się znakomicie).

     1. Miłego pobytu na działce. Mam nadzieję, że pomimo obowiązków choć trochę odpoczniesz ;)))

 5. Ja tylko zostawiam ślad, że tu byłam. Serdecznie pozdrawiam.www.tylkojezus.bloog.pl

 6. Śliczne zdjecia….Życze udanych i zdrowych wakacji :)Pozdrawaiam

Możliwość komentowania została wyłączona.